Susisiekite su mumis

Keleiviai į Angliją

Keleiviai į Angliją, iš Anglijos

Keleiviai i AnglijaLietuviams Anglija tarsi antri namai. Šalis nėra toli, todėl lankoma dažnai tiek kaip turistų, tiek norint aplankyti ten gyvenančius pažįstamus. Anglijoje, kaip ir Lietuvoje, tikrai yra ką pamatyti. Mūsų įmonė organizuoja keleivių pervežimą kiekvieną savaitgalį į angliją. Mikro-autobusu kelionės yra tikrai patogios, nes jie pritaikyti ilgesnėms kelionėms. Kadangi kelionės vyksta mikro-autobusais, penktadienį keleivius galime pristatyti į tą miestą, į kurį jiems reikia ir ten juos palikti. Sekmadienį keleivius paimame iš reikiamo miesto ir parvežame atgal į Lietuvą. Taigi kelionė į abi puses garantuota!

  • Patogiais mikroautobusais pervežame keleivius į Angliją, bei atgal į Lietuvą.
  • Keleivius paimame nuo durų iki durų.
  • Keleiviai į Angliją pervežami patogiose kėdėse, į rengta audio/video aparatūra.
  • Malonūs,bei profesionalus vairuotojai.

 

Keleivių vežimu užsiimame ne vienerius metus, todėl žinome kaip keleiviais tinkamai pasirūpinti kelionių metu. Suteikiame komfortišką keleivių pervežimą. Penktadieniais vykstame į Angliją, o sekmadieniais grįžtame į Lietuvą. Tai lietuviams yra gera proga pabuvoti svečioje šalyje net neimant atostogų nuo darbo, nes savaitgaliai ir taip laisvi.

Mes keleivius pervežame suteikdami galimybę pasiimti bet kokį bagažą. Svarbu tik tai, kad keleiviai rezervuodami sau kelionės vietą informuotų apie savo bagažo dydį. Taip įmonė galės organizuotai sutvarkyti viską, ko reikia kelionei.