Susisiekite su mumis

Siuntos Lietuva Anglija

 Siuntos Lietuva Anglija

Siuntos Lietuva AnglijaŽmonės daug keliauja, o daug keliaudami ne visada gali savo daiktus pasiimti kartu su savimi. Kelionių metu jie įsimena tokius dalykus kaip: reikalavimai taikomi bagažui ir siuntiniams. Jei kraustotės iš Lietuvos į Angliją ar iš Anglijos į Lietuvą, esame tai, ko jums reikia.

Rinktis mus verta, nes:

Siuntinius pristatome kokybiškai;

Siuntiniai nugabenami nesugadinti;

Gabename įvairių dydžių ir formų siuntinius;

Pasirūpiname siuntinių saugumu;

Siūlome konkurencingas siuntinių pervežimo kainas.

Ilgametis bendravimas su klientais leido suprasti, ko jie tikisi iš kurjerių ir tai suteikti klientams. Galime be jokių rūpesčių pergabenti klientų bagažą, baldus, buitinę techniką, sodo namo techniką (žoliapjovę), laisvalaikio priemones (dviračius ir kt.). Jei tik siuntinio pervežimas pateikiamas laiku, jis pergabenamas dar tą pačią savaitę. Siuntinių vežimas iš Lietuvos į Angliją vyksta penktadieniais, o siuntinių vežimas į Lietuvą iš Anglijos – sekmadieniais. Taigi, vos vienas savaitgalis ir jūsų siuntinys jau pergabentas į jūsų nurodytą vietą. Tai patogus ir greitas siuntinių gabenimas.

Viskas ko reikia, kad klientas laiku apmokėtų paslaugą ir tinkamai paruoštų siuntinį gabenimui. Ant pakuotės privalo būti užrašytas vardas, pavardė, pristatymo adresas su pašto kodu ir kontaktinis telefono numeris tiek gavėjo, tiek siuntėjo, kad būtų galima susisiekti. Kontaktiniai duomenys reikalingi tik dėl kliento interesų, t. y., kad siuntinys pasiektų tą žmogų ar įmonę, į kurią keliauja.

Dar vienas siuntiniams keliamas reikalavimas yra tai, kad siuntiniuose nebūtų daiktų, kurie draudžiami gabenti per sieną. Į draudžiamų gabenti daiktų sąrašą įeina: cigaretės / tabako gaminiai, narkotinės medžiagos, alkoholiniai gėrimai, sprogstamosios medžiagos, ginklai, grynieji pinigai, asmens dokumentai, receptiniai vaistai.

Siuntos Lietuva Anglija. Paimsim siuntas ir iš kitų Europos miestų ypatinga kaina. Pervežame smulkias, bei stambias siuntas, krovinius, greitai ir patikimai!

http://www.ianglija.lt/kontaktai/